Kvalifikace Cvičení na doma i do přírody Anatomie do sportovní kapsy Balanční prkénko Oválný adaptér Kontakt
OVÁLNÝ ADAPTÉR
KE KLADKÁM

Zásobník cviků

Rozšíření 2012
Chůze
Cviky s oválným adaptérem

Tento oválný adaptér ke kladkám se zrodil v jedné malé posilovně, kde bylo pouze nejzákladnější zařízení a mnohé důležité stroje zcela chyběly. Také posilovnu pravidelně navštěvoval klient, který nemohl používat klasický úchop ruky.

Při používání adaptéru jsem časem zjistila, že cvičícím nabízí nejenom náhradu chybějících či momentálně nefunkčních strojů, ale i v dokonale a kompletně zařízené posilovně dokáže sortiment cviků rozšířit a obohatit o možnosti, které klasické adaptéry ke kladkám, stroje či cvičení s činkami neumožňují.

Oválný adaptér je měkký a lze jej – na rozdíl od klasických jednoručních kladek – umístit v oblasti lokte či kolenního kloubu (nebo nad nártem či nad zápěstím) a tím umožňuje jednokloubové cvičení (nebo cvičení bez zatížení distálního kloubu).

Jaké jsou výhody jednokloubového cvičení?

Další specifikou oválného adaptéru je možnost umístit jej přímo kolem pánve přes kyčelní trny nebo nad koleno a tím realizovat stabilizaci kyčelních kloubů a celých dolních končetin v požadovaných směrech. Tuto možnost plně využívá rozšíření Zásobníku, které vzniklo v roce 2012. První část nabízí základní teoretické poznatky o chůzi a v části druhé jsou uvedeny cviky, které pracují s chůzí, krokem a s jeho jednotlivými fázemi. Důraz je kladen na torzní pohyby páteře při správné chůzi tj. protipohyb pánev – trup.

Pořízením pouhých posuvných tzv. rehabilitačních kladek vznikne kombinací cviků s klasickými adaptéry a tohoto oválného adaptéru jakási miniaturní posilovna, která nabízí desítky cviků na všechny svalové partie a dokáže uspokojit nároky na cvičení doma nebo na rehabilitačním pracovišti, ideálně v kombinaci s žíněnkou, polohovací lavičkou a malou sadou jednoručních činek.


Zásobník cviků
k oválnému adaptéru

formát A5
88 stran
70 cviků
150 barevných fotografií
Oválný adaptér i Zásobník cviků můžete objednat na mailu salycka@seznam.cz a telefonu: 728 556 380

Cena

Oválný adaptér 550,- Kč
Zásobník cviků je již zcela vyprodaný, v případě zájmu pošlu při koupi oválného adaptéru Zásobník mailem.


Platba a doručení

Cena balného a poštovného dle velikosti zásilky a momentální sazby České pošty,
upřesním v mailu nebo telefonicky

POZOR!!! TENTO OVÁLNÝ ADAPTÉR NENÍ
TESTOVÁN A URČEN KE CVIČENÍ VE VISECH
A ZÁVĚSECH (přednosy apod.)